Jesteś tutaj: Strona główna Konsultacje społeczne Warsztaty informacyjno-konsultacyjne

Warsztaty informacyjno-konsultacyjne

Uprzejmie informujemy, iż dnia 25 marca 2014 r. o godzinie 11:00 w Urzędzie Gminy Włodawa, al. Jana Pawła II 22 odbędą się warsztaty informacyjno – konsultacyjne dotyczące Strategii Rozwoju Turystyki na terenie Włodawskiego Obszaru Funkcjonalnego, które w szczególności poświęcone będą omówieniu propozycji produktów turystycznych dotyczących obszaru. Strategia Rozwoju Turystyki stanowić będzie załącznik do Strategii Rozwoju Włodawskiego Obszaru Funkcjonalnego.

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach przedstawicieli samorządów oraz stowarzyszeń i przedsiębiorców z branży turystycznej.
Dokumenty dotyczące strategii rozwoju turystyki wraz z formularzem zgłaszania uwag zamieszczono w artykule z dnia 18 marca 2014 roku.
Uwagi do dokumentu można zgłaszać w terminie do 24 marca 2014 roku pocztą elektroniczną na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Formularz uwag można również dostarczyć osobiście lub przesłać pocztą na adres: Urząd Miejski we Włodawie, Aleja Józefa Piłsudskiego 41, 22-200 Włodawa.

Drukuj PDF

Copyright © Włodawski Obszar Funkcjonalny 2019 Valid XHTML 1.0 Transitional