Jesteś tutaj: Strona główna

Aktualności

15 czerwca 2015 r. odbyła się konferencja podsumowująca projekt „Włodawski Obszar Funkcjonalny – nowy wymiar partnerstwa w polityce regionalnej”

p.t. „Fundusze dla przedsiębiorstw w perspektywie finansowej 2014-2020”
W trakcie konferencji odbywały się indywidualne konsultacje przedsiębiorców z  zaproszonymi przedstawicielami firm doradczych

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z konferencji oraz zapoznania się z materiałami dotyczącymi nowej perspektywy finansowej na lata 2014-2020 i zasadami ubiegania się o dotację

Plik do pobrania Prezentacja - Nowa Perspektywa Finansowania
Plik do pobrania Prezentacja - Zasady ubiegania się  o dotację
Galeria zdjęć Galeria zdjęć

BURMISTRZ WŁODAWY
oraz
PARTNERZY PROJEKTU
„Włodawski Obszar Funkcjonalny – nowy wymiar partnerstwa w polityce regionalnej”
zapraszają na konferencję
„Fundusze dla przedsiębiorstw w perspektywie finansowej 2014-2020”
która odbędzie się w dniu 15 czerwca 2015 r. o godzinie 12.00
w Sali Konferencyjnej Urzędu Miejskiego we Włodawie, Al. J. Piłsudskiego 41

Agenda Konferencji "Fundusze dla przedsiębiorstw w perspektywie finansowej 2014-2020"

W dniu wczorajszym odbyła się konferencja poświęcona tematowi dofinansowania inwestycji infrastrukturalnych w ramach perspektywy finansowej 2014-2020.

Na konferencji omówione zostały bieżące sprawy związane z realizacją projektu „Włodawski Obszar Funkcjonalny – nowy wymiar partnerstwa w polityce regionalnej” oraz wyzwania dotyczące przyszłej współpracy partnerskich samorządów. Ważnym tematem spotkania było poznanie możliwości pozyskania środków zewnętrznych na realizację zadań inwestycyjnych zaplanowanych przez samorządy.

Prelegenci: Anna Gaj, Katarzyna Wilczyńska-Brelik, Grzegorz Kowalczuk

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z konferencji w galerii zdjęć

Burmistrz Włodawy zaprasza na konferencję organizowaną w ramach projektu „Włodawski Obszar Funkcjonalny – nowy wymiar partnerstwa w polityce regionalnej” poświęconą tematowi dofinansowania inwestycji infrastrukturalnych w ramach perspektywy finansowej 2014-2020.

Konferencja odbędzie się w dniu 25 marca 2015 r. o godzinie 10.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego we Włodawie, Al. J. Piłsudskiego 41. Głównym tematem spotkania będzie pozyskanie środków zewnętrznych na realizację zadań inwestycyjnych ujętych w „Planie działań inwestycyjnych” stanowiącym załącznik do „Strategii Rozwoju Włodawskiego Obszaru Funkcjonalnego do 2020 roku”.

Na konferencji omówione zostaną bieżące sprawy związane z realizacją projektu oraz wyzwania dotyczące przyszłej współpracy samorządów.

Osobą do kontaktów w przedmiotowej sprawie jest Pani Anna Gaj, tel. 82 57 21 444 wew. 49. Strona internetowa projektu: www.wof.wlodawa.eu

Agenda Konferencji „Perspektywa finansowa 2014-2020”

Strategia Rozwoju Włodawskiego Obszaru Funkcjonalnego do 2020 roku została przyjęta do realizacji przez większość partnerskich jednostek samorządu.
Przedstawiamy wykaz uchwał podjętych przez rady gmin oraz radę powiatu partnerskich samorządów w sprawie przyjęcia do realizacji „Strategii Rozwoju Włodawskiego Obszaru Funkcjonalnego do 2020 roku”

Copyright © Włodawski Obszar Funkcjonalny 2020 Valid XHTML 1.0 Transitional