Jesteś tutaj: Strona główna

Aktualności

W dniu 3 marca 2014 roku o godz. 10:00 w Urzędzie Miejskim we Włodawie odbyło się robocze spotkanie konsultacyjne dotyczące Strategii Włodawskiego Obszaru Funkcjonalnego. Uczestniczyło w nim 16 osób. Dyskutowano o głównych kierunkach działań dla Włodawskiego Obszaru Funkcjonalnego i możliwości pozyskania środków zewnętrznych na finansowanie najważniejszych inwestycji.

Galeria zdjęc Galeria zdjęć

Burmistrz Włodawy zaprasza do udziału w roboczym spotkaniu konsultacyjnym dotyczącym Strategii Włodawskiego Obszaru Funkcjonalnego, które odbędzie się w poniedziałek 3 marca 2014 r. o godz. 10.00 w Urzędzie Miejskim we Włodawie, sala 26.

Zapraszamy do udziału w konsultacjach społecznych Strategii Włodawskiego Obszaru Funkcjonalnego, które potrwają do 14 marca 2014 roku.
Załączniki:

Plik do pobrania Formularz zgłaszania uwag - strategia i delimitacja (plik DOC ok. 0,1MB)
Plik do pobrania Formularz zgłaszania uwag - strategia i delimitacja (plik PDF ok. 0,1MB)

Pozostałe dokumenty znajdują się w zakładce "Konsultacje społeczne".

Zapraszamy do korzystania z Bazy wiedzy oraz Forum dyskusyjnego na portalu projektowym www.partnerstwa.jst.org.pl.
Portal zawiera informacje służące budowaniu kompetencji do współpracy międzysamorządowej i międzysektorowej jako narzędzi rozwoju lokalnego i regionalnego.
Znajdują się tam m.in. przykładowe kryteria pozacenowe oceny ofert oraz przykładowa umowa lidera partnerstwa z wykonawcą opracowań strategicznych w ramach projektów EOG i POPT.

Copyright © Włodawski Obszar Funkcjonalny 2020 Valid XHTML 1.0 Transitional