Jesteś tutaj: Strona główna

Aktualności

W dniu 25 marca 2014 r. w Urzędzie Gminy Włodawa, odbyły się warsztaty informacyjno – konsultacyjne dotyczące Strategii Rozwoju Turystyki na terenie Włodawskiego Obszaru Funkcjonalnego. Warsztaty poświęcone były omówieniu propozycji produktów turystycznych dotyczących obszaru. Strategia Rozwoju Turystyki stanowić będzie załącznik do Strategii Rozwoju Włodawskiego Obszaru Funkcjonalnego. Ważnym tematem była też możliwość pozyskania dofinansowania na komercyjne projekty dotyczące turystyki z Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.

W spotkaniu uczestniczyło 20 osób - przedsiębiorcy z branży turystycznej przedstawiciele samorządów, stowarzyszeń, radni oraz inne zainteresowane osoby.

Galeria zdjęc Galeria zdjęć

Uprzejmie informujemy, iż dnia 25 marca 2014 r. o godzinie 11:00 w Urzędzie Gminy Włodawa, al. Jana Pawła II 22 odbędą się warsztaty informacyjno – konsultacyjne dotyczące Strategii Rozwoju Turystyki na terenie Włodawskiego Obszaru Funkcjonalnego, które w szczególności poświęcone będą omówieniu propozycji produktów turystycznych dotyczących obszaru. Strategia Rozwoju Turystyki stanowić będzie załącznik do Strategii Rozwoju Włodawskiego Obszaru Funkcjonalnego.

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach przedstawicieli samorządów oraz stowarzyszeń i przedsiębiorców z branży turystycznej.
Dokumenty dotyczące strategii rozwoju turystyki wraz z formularzem zgłaszania uwag zamieszczono w artykule z dnia 18 marca 2014 roku.
Uwagi do dokumentu można zgłaszać w terminie do 24 marca 2014 roku pocztą elektroniczną na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Formularz uwag można również dostarczyć osobiście lub przesłać pocztą na adres: Urząd Miejski we Włodawie, Aleja Józefa Piłsudskiego 41, 22-200 Włodawa.

Zapraszamy do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących Strategii Rozwoju Turystyki na terenie Włodawskiego Obszaru Funkcjonalnego. Na Państwa uwagi czekamy do 24.03.2014 r. Strategia Rozwoju Turystyki stanowić będzie załącznik do Strategii Rozwoju Włodawskiego Obszaru Funkcjonalnego.

Plik do pobrania Formularz zgłaszania uwag - turystyka
Plik do pobrania Produkty turystyczne do konsultacji
Plik do pobrania System realizacji strategii

W dniu 13 marca 2014 roku o godz. 10:00 w Urzędzie Gminy Urszulin odbyły się warsztaty informacyjno – konsultacyjne dotyczące Strategii Rozwoju Turystyki na terenie Włodawskiego Obszaru Funkcjonalnego. Warsztaty w szczególności poświęcone były omówieniu propozycji produktów turystycznych dotyczących obszaru. Strategia Rozwoju Turystyki stanowić będzie załącznik do Strategii Rozwoju Włodawskiego Obszaru Funkcjonalnego.

W spotkaniu uczestniczyło 18 osób - przedstawiciele samorządów, stowarzyszeń, radni, przedsiębiorcy z branży turystycznej oraz inne zainteresowane osoby.

Galeria zdjęc Galeria zdjęć

Uprzejmie informujemy, iż dnia 13 marca 2014 r. w Urzędzie Gminy Urszulin o godzinie 10:00 odbędą się warsztaty informacyjno – konsultacyjne dotyczące Strategii Rozwoju Turystyki na terenie Włodawskiego Obszaru Funkcjonalnego, które w szczególności poświęcone będą omówieniu propozycji produktów turystycznych dotyczących obszaru. Strategia Rozwoju Turystyki stanowić będzie załącznik do Strategii Rozwoju Włodawskiego Obszaru Funkcjonalnego.
W związku z powyższym serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach przedstawicieli samorządów oraz stowarzyszeń i przedsiębiorców z branży turystycznej.
Tekst strategii wraz z formularzem zgłaszania uwag dostępny jest na stronie internetowej projektu www.wof.wlodawa.eu.
Uwagi do dokumentu można zgłaszać w terminie do 14 marca 2014 roku pocztą elektroniczną na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Formularz uwag można również dostarczyć osobiście lub przesłać pocztą na adres: Urząd Miejski we Włodawie, Aleja Józefa Piłsudskiego 41, 22-200 Włodawa.

Copyright © Włodawski Obszar Funkcjonalny 2020 Valid XHTML 1.0 Transitional